Witajcie, zastanawiałem się nad prowadzeniem takiego niewielkiego bloga już od jakiegoś czasu. Będzie on dotyczył ogólnie gier komputerowych i moich przemyśleń na ich temat. Dodatkowo planuję zamieszczać tu również moje prace z portalu www.wayofwar.org (recenzje, AARy, ciekawostki itp.), do odwiedzania którego szczerze zapraszam. Nie wszystkie teksty znajdą się na tamtym portalu, ponieważ nie wszystkie gry pasują do tematyki forum (i dobrze, bo nie lubię jak jest o wszystkim i o niczym ;)).
Niedługo pierwsze wpisy,
pozdrawiam
Goliat
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz